LIMBO Game

LIMBO Game 1.1

Zalety

  • Niesamowity klimat
  • Świetna mroczna grafika
  • Wyjątkowa gra

Wady

  • Czasami bardzo trudna

Limbo na iOS to bardzo oryginalna gra platformowa utrzymana w mrocznej atmosferze. Oryginalność gry Limbo doceniono przyznając jej ponad 90 nagród.

W Limbo wcielamy się w chłopca, który wyrusza w niebezpieczną i czasami przerażającą podróż w poszukiwaniu zaginionej siostry. Droga, którą będzie musiał przebyć chłopiec jest pełna pułapek i potworów, czyhających na życie naszego bohatera. Tak, Limbo to nie kolorowa i infantylna zabawa dla małych dzieci. Duńskie niezależne studio Playdead, które stworzyło Limbo, określa ten gatunek gier, jako grę prób i śmierci. Tak często bowiem będziemy napotykać śmiertelne trudności.

Limbo to gra, która buduje niesamowity klimat, odpowiednio dozując efekty wizualne. Z jednej strony cała gra otrzymana jest w tonacji czarno-białej, nie możemy więc liczyć na spektakularne krajobrazy. Z drugiej strony Limbo zachwyca niesamowicie realistycznymi animacjami poruszania się fizycznych obiektów, takich jak płyny czy pył oraz sugestywną grą świateł. W budowaniu klimatu Limbo pomaga również oszczędne, ale umiejętne dawkowanie efektów dźwiękowych.

Limbo to gra dla tych, którzy szukają czegoś nowego i oryginalnego. Ta z pozoru prosta platformówka ma niesamowity, straszny klimat. Jeśli lubisz nastrój horroru oraz rozwiązywanie zagadek logicznych, to w Limbo musisz zagrać koniecznie.

LIMBO Game

Download

LIMBO Game 1.1

Opinie użytkowników o LIMBO Game